اربد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اربد

منتدى معلومات عامة

صفحة الاعلاناتالمنشوراتالرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
دخول
اسم العضو:
كلمة السر:
ادخلني بشكل آلي عند زيارتي مرة اخرى: 
:: لقد نسيت كلمة السر

מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה עבדים תמונות מאומן נשק

2 مشترك
كاتب الموضوعرسالة
Jasmine collar

Jasmine collar

מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה עבדים תמונות מאומן נשק  Empty
مُساهمةموضوع: מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה עבדים תמונות מאומן נשק    מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה עבדים תמונות מאומן נשק  Icon-new-badge3/1/2012, 18:56

תמונה Palestinian שערורייה מונה ליזה עבדו בהתנדבות בצבא הישראלי
שערורייה תמונה Palestinian מונה ליזה עבדו בהתנדבות בצבא הישראלי, החל את המונה ליזה הוא עבד
מונה ליזה עבדו ערבים Palestinian 48 מתנדבים בצבא הישראלי ואני גאה בזה
מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו תמונות Palestinian מונה ליזה - מתנדב תמונות Palestinian בצבא הישראלי
תמונות Palestinian הראשונה בצה"ל
מונה ליזה תמונות Aalvelstinih כי התנדב לשרת בצבא
מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו מונה ליזה תמונות Palestinian - Palestinian מונה ליזה תמונות כי התנדבו לשרת בצבא,
מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה תמונות Aalvelstinih אשר התנדבו לשרת בצבא,
מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה עבדים תמונות מאומן נשק

מונה ליזה טוען הרים המשרתת הצעירה של ערביי פלסטין דיון 48 בתוך ישראל לא להפתיע אותה, אבל היא התנדבה עצמה הצבא הישראלי נלחם כדי להצטרף חי"ר להצטרף למאבק לבד.
שייך מונה ליזה למשפחה נוצרית של 48 Palestinian ולחיות בעיר חיפה והעלה את המחלוקת המונה ליזה בתוך מולדתה כי החוק הישראלי אינו פוטר את ערביי ישראל הזמנת השירות של שר הביטחון, אלא כי אישה צעירה התנדבה בעצמה ואמרה: "אני גר כאן, אבל הוא אמור להשתתף אמור להספיק הכנסת קבל עזרה, אבל את המדינה, המדינה תעזור לנו ואני ישראלי לכל דבר.
המונה ליזה עבדו היא פקודה הצעיר השני של ערביי ישראל לשרת בשורות Karkal גדוד של הצבא הישראלי בכלל, למרות ההערכות בתקשורת עולה כי חמישה עד עשרה אחוזים מהגברים הבדואים בישראל שמתנדבים בצבא אבל מספרם של הנוצרים פלסטין 48 בשירות צבאי לא יותר מ 100 אנשים בלבד.
גדוד Karkal מוצב צה"ל בדרום הארץ, שפורסם סמוך לגבול עם מצרים וירדן והיא מעוניינת במאבק העיקרי נגד סחר בסמים ניסיונות להסתנן לישראל.
המונה ליזה עבדו אמרה שהיא לעתים רחוקות בפני ביקורת מצד ערביי ישראל להתגייס לצבא, אבל אמא שלה היא הערות המקביל הוא ידידותי והוסיף: ". אמא שלי אומרת לאנשים שאנחנו לא צריכים להגביל את עצמנו במבוא, אבל צריך לתת זלזול בבגידה Asvona, שהוא גאה בי"
היא הוסיפה: "הרבה אנשים אומרים למה אתה עושה את זה בעצמך, וכאן זה קשה לחוש חום, קור, רעב, עייפות, כאב, לחשוב על כל מי שלא להתנדב, וכעת יושבים בבתיהם, לבלות זמן נחמד אם הם קיימים ואינם חשים כי הם חיים פה כבר, ללא הכרת תודה כלשהי לישראל זה מרגיז אותי אליהם."
המונה ליזה עבדו נראים בניגוד פלסטינים המתגוררים בגדה המערבית שנכבשו על ידי ישראל ב -1967 ומחזיק באזרחות ישראלית הערבים שם, אבל הם מתלוננים על אפליה בינם לבין הילידים בכל דבר, חינוך, בריאות וכל זה.

ضع ردا لمشاهدة الصور

theredrose

theredrose

מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה עבדים תמונות מאומן נשק  Empty
مُساهمةموضوع: رد: מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה עבדים תמונות מאומן נשק    מונה ליזה תמונות עבדו - עבדו Sourfilstinih מונה ליזה - המונה ליזה עבדים תמונות מאומן נשק  Icon-new-badge6/1/2012, 07:15

مشكورة يا مبدعة

صفحة 1 من اصل 1